Статьи

Яскраві вихідні для HR-ів від HeadHunter Україна

Яскраві вихідні для HR-ів від HeadHunter Україна

Команда HeadHunter Україна для своїх клієнтів спільно з Mystery Play організували та провели захоплюючу шоу-гру за мотивами легендарного фільму Девіда Фінчера «Бійцівський клуб».

Квест із зануренням у атмосферу творчого світу Чака Паланіка, по однойменному роману якого було створено кінострічку, відбувся в останні дні липня на території Арт-заводу Платформа.

Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна запросив представників HR-спільноти спільно, яскраво та незабутньо провести вихідний.

З’ясувалося, що HR-и українських компаній не тільки вправно справляються зі своїми професійними обов’язками щодо формування команд і закриття складних вакансій, а й що вони справжні бійці. А ще спеціалісти з управління персоналом вміють інтелектуально, весело і цікаво проводити час, і в результаті – надихатися на нові звершення.

Під час квесту усі учасники мали змогу побувати у різних ролях, відчути себе справжніми героями та злими геніями, отримати чималу порцію адреналіну і багато фото.

HeadHunter Україна – це історія про те, що успіх невідворотній, про роботу та команду мрії, а ще – про творчість, активність і спільне дозвілля.

Фотографії з квесту
Вакансии дня

Комментарии