ООО АВІС УКРАГРО 

Сумы

Вакансии

2 активные вакансии

Сферы деятельности

Сельское хозяйство

Я хочу тут работать

ООО АВІС УКРАГРО 

ТОВ “АВІС УКРАГРО” – сучасний сільськогосподарський виробник, соціально-відповідальний партнер та надійний постачальник, що володіє активами в Сумській області.

Компанія здійснює діяльність на території Лебединського, Недригайлівського та Сумського районів. Не дивлячись на свій молодий вік, ТОВ “АВІС УКРАГРО”  має значний досвід в сільгоспвиробництві, який наші співробітники вміло поєднують із застосуванням передових технологій, інноваційного обладнання та сучасної сільськогосподарської техніки.

За час свого існування компанія створила понад 1000 робочих місць. Наші працівники щодня старанно та сумлінно виконують свою роботу, тим самим забезпечують стабільну діяльність компанії.

Пріоритетними напрямками діяльності ТОВ “АВІС УКРАГРО” є: рослинництво (вирощування кукурудзи та сої), молочне тваринництво та надання повного комплексу послуг для зернових та технічних культур.

Наше виробництво націлене на задоволення життєво необхідних потреб суспільства в якісній сільськогосподарській сировині та продукції.

Сайт http://avisukragro.com/

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина2

от 9 000 грн.
Сумы
от 15 000 грн.
Сумы